Support Free Journalism
  Breaking News
প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে অসম-কেৰালালৈ গৈ আছে, কৃষকক সাক্ষাৎ কৰিবলৈহে সময় নাই: চিদাম্বৰম-'বংগই কেৱল নিজৰ কন্যাক বিচাৰে, ২ মে'ত মোৰ পুৰণা টুইট উলিয়াই ল'ব': প্ৰশান্ত কিশোৰ-পশ্চিমবংগত ৮টা পৰ্য্যায়ত নিৰ্বাচন- কিয় অসন্তুষ্ট মমতা বেনাৰ্জী?-প্ৰহাৰ-পলাতক-পুৰস্কাৰ-গ্ৰেপ্তাৰ: আৰক্ষীক প্ৰহাৰ কৰা বিজেপি নেত্ৰী দীপাঞ্জলি কাকতিক গ্ৰেপ্তাৰ-"শৈশৱৰ সপোন আজি বাস্তৱত পৰিণত হ'ল"- অসম আৰক্ষীৰ উপ-অধীক্ষক হিমা দাস-অসমৰ ব্ৰাহ্মণ-পুৰোহিত নহয়, বাহিৰৰ পৰা অহা শ-শ পূজাৰীয়েহে অসমত অনুষ্ঠিত কৰে মহাযজ্ঞ-জলসিঞ্চন বিভাগে বাতিল কৰিলে ২৪৬টা কণিষ্ঠ সহায়ক পদৰ পৰীক্ষা: ভবেশ কলিতাৰ ঘোষণা-অসমক আন্দোলন,হিংসাৰ বাবেহে জানিছিল, কিন্তু এতিয়া বিকাশৰ সূচনা হৈছে: অমিত শ্বাহ-'মোদী দংগাবাজ,ট্ৰাম্পতকৈও বেয়া সময়ে মোদীৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে'-মমতা-এমাহ ধৰি ICUত ৰখা ৰোগীৰ মৃত্যুক লৈ পুনৰ বিতৰ্কত GNRC: ছচিয়েল মিডিয়াত সকলো কথা লিখিলে আত্মীয়ই

“তেলৰ দাম আৰু দাঢ়িৰ মাজত পাৰ্থক্য আছে চাহেব, দুয়োটাই বঢ়াই গৈ আছা৷”-তেজপ্ৰতাপ যাদৱ

দ্য ষ্টেটমেন্ট : ৰাষ্ট্ৰীয় জনতা দলৰ নেতা তেজ প্ৰতাপ যাদৱৰ এটা টুইট ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছে৷ দেশত ক্ৰমাগতভাৱে পেট্ৰল-ডিজেলৰ দাম বৃদ্ধিক লৈ তেজপ্ৰতাপে  প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোডীক আক্ৰমণৰ লক্ষ্য কৰি লৈছে৷ একেদৰে কংগ্ৰেছ নেত্ৰী প্ৰিয়ংকা গান্ধীয়েও ক্ৰমাগতভাৱে বিজেপি চৰকাৰক আক্ৰমণ কৰি আছে৷ 

তেজপ্ৰতাপ যাদৱে পেট্ৰ’লৰ দাম ১০০.৩৪ টকা হোৱাৰ ফটো এখন শ্বেয়াৰ কৰি লিখে-“পেট্ৰ’লৰ দাম আৰু দাঢ়িৰ মাজত পাৰ্থক্য আছে চাহেব, ক্ৰমাগতভাৱে বৃদ্ধিয়ে কৰি গৈ আছা..!” নৰেন্দ্ৰ মোডীৰ দীঘলীয়া দাঢ়িকে যে তেজপ্ৰতাপে কটাক্ষ কৰিলে, সেয়া টুইটৰ দ্বাৰা স্পষ্ট৷ ইতিমধ্যে তেজপ্ৰতাপৰ এই টুইট ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছে৷ 

আনহাতে কংগ্ৰেছ নেত্ৰী প্ৰিয়ংকা গান্ধীয়ে টুইট কৰি লিখে-“বিজেপি চৰকাৰে সপ্তাহৰ সেইটো দিনৰ নাম ‘অচ্ছে দিন’ কৰিব লাগে যিটো দিনত পেট্ৰ’ল-ডিজেলৰ মূল্যবৃদ্ধি নহয়৷ কিয়নো মূল্যবৃদ্ধিয়ে ৰামটাঙোনৰ ফলত সাধাৰণ জনতাৰ বাবে সপ্তাহটোৰ বাকীকেইটা দিন ‘মূল্যবৃদ্ধিৰ দিন’৷”

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.