Support Free Journalism
  Breaking News
'বিজেপিয়ে মুছলমান প্ৰাৰ্থীক টিকট নিদিয়ে, হিন্দুৱেহে টিকট লাভ কৰিব৷'-কৰ্ণাটকৰ বিজেপি নেতা-দেশৰ আটাইতকৈ কম দামী 5G স্মাৰ্টফোন মুকলি হ'ল ভাৰতত-জানি লওঁক দাম আৰু ফিচাৰ্ছ-'মই সদৌ অসম ছাত্ৰ সন্থাৰ মুখ্য উপদেষ্টা হিচাপে কাম কৰি যাম': ড. সমুজ্জ্বল কুমাৰ ভট্টাচাৰ্য-অৰুণোদয় আঁচনিৰ জৰিয়তে আপুনি কেনেকৈ মাহে ৮৩০ টকাকৈ লাভ কৰিব? কি ক'লে মন্ত্ৰীয়ে?-ভোট বিজেপিক দিয়ক বা কংগ্ৰেছক, কংগ্ৰেছৰ বিধায়কেই বিজেপিৰে চৰকাৰ গঠন কৰিব: কেজৰিৱাল-পৌৰ নিগম নিৰ্বাচন:বিজেপিৰ হৈ প্ৰচাৰ চলাবলৈ কেৱল ট্ৰাম্প আহিবলৈ বাকী থাকিল-অৱেশী-"যোগী আদিত্যনাথে নাম সলনি কৰাৰ ঠিকা লৈ থৈছে নেকি?"- আছাদউদ্দিন অৱেশীয়ে কিয় ক'লে?-৫২ কোটিৰ হেণ্ডবেগ: বিক্ৰী কৰি কিছু টকা সাগৰ পৰিষ্কাৰ কৰিবলৈ দান কৰিব কোম্পানীটোৱে-ইণ্ডিয়া-অষ্ট্ৰেলিয়াৰ এদিনীয়াত আদানীৰ বিৰুদ্ধে প্ৰতিবাদ সাব্যস্ত দুজন প্ৰতিবাদকাৰীৰ-ক'ৰ'ণা ভেকচিনক লৈ পুটিনে শিৰ থিয় কৰাই আছিল,এতিয়া নিজৰ শৰীৰত প্ৰয়োগত পিছ হহুকি আছে

টেক্সি নম্বৰ ৯২১১ৰ পাছত টেক্সি নম্বৰ ৫৮৭৯ক লৈ কিয় চর্চা হৈছে ছ’চিয়েল মিডিয়াত?

দ্য ষ্টেটমেন্ট : নানা পাটকাৰ আৰু জন আব্ৰাহাম অভিনিত টেক্সি নম্বৰ ৯২১১ৰ পাছত উত্তৰ প্ৰদেশৰ UP 13BT5879 নামৰ টেক্সি খনক লৈ আজি ছ’চিয়েল মিডিয়াত চর্চা চলি আছে। 

UP 13BT5879 টেক্সি খনৰ চালকৰ নাম হৈছে আব্দুল কাদিৰ। আব্দুলৰ কেব খনক বাহিৰৰ পৰা লক্ষ্য কৰিলে সাধাৰণ টেক্সি যেনেই লাগে কিন্তু টেক্সিখনৰ ভিতৰত বেলেগ এখন পৃথিৱী আছে। প্ৰসাধন, খোৱা বস্তুৰ পৰা আৰম্ভ কৰি মানৱতা আৰু ধৰ্মৰ ওপৰত বহুকেইটা বাণীও লিখি থোৱা আছে। 

আব্দুলৰ কেবত যাত্ৰী হিচাপে যোৱা প্ৰিয়ংকাই টুইটাৰত টেক্সিখনৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখে কি লিখিছে পঢ়ক আৰু টেক্সিখনক তেওঁ কেনেকৈ সজাইছে সেইটোও লক্ষ্য কৰক।

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.