Support Free Journalism
  Breaking News
আলফা স্বাধীনৰ পত্ৰৰ পিছতেই টাটা টীৰ সিদ্ধান্ত: কৰ্পৰেট কাৰ্যালয় কলকতালৈ স্থানান্তৰ নহয়-গামোচা লোৱা নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে পাহৰিলে বিহু: ১৪ এপ্ৰিলত আম্বেদকাৰ জয়ন্তীৰ নামত বন্ধ, ১৫ এপ্ৰিলত বিহুৰ বন্ধ নাই-কোভিড'ৰ নীতি নিৰ্দেশনা উলংঘা কৰাৰ বাবে আৰক্ষীয়ে জৰিমনা বিহিলে দেশৰেই প্ৰধানমন্ত্ৰীক-কৰ'ণাৰ সময়ত বিহু পাতিবলৈ এইবাৰ আয়োজকে কি কি নিয়ম পালন কৰিব লাগিব?-টাটা টীক আলফা স্বাধীনৰ ভাবুকি: সকলো প্ৰশাসনিক কাৰ্যালয় অসমলৈ স্থানান্তৰ কৰি থলুৱা নিবনুৱাক চাকৰি দিয়ক-এফালে কৰ'ণা,আনফালে মূল্যবৃদ্ধি: মিঠাতেলৰ দাম বাঢ়িল ৪০-৪৫ টকা,ব্ৰইলাৰত ১০০, লোকেল মুৰ্গীত ১৩০ টকা-এখন ভৰিৰে মই বংগত জয়লাভ কৰিম আৰু দুখন ভৰিৰে দিল্লীতো জয়লাভ কৰিম:মমতা-চট্টিছগড়ত নক্সালবাদীৰ ভয়ংকৰ আক্ৰমণত শ্বহীদ দুজনকৈ অসমীয়া বীৰ জোৱান-সোনোৱালে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক গামোচা পিন্ধাই মুখ্যমন্ত্ৰী পদৰ প্ৰাৰ্থী হিচাপে শুভেচ্ছা জনালে নেকি?-যিসকলে মাস্ক পিন্ধাক লৈ কৰা মোৰ মন্তব্যক উপলুঙা কৰিছে, তেওঁলোক অসমলৈ আহিব লাগে: কিয় কলে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই

“কংগনাই যদি নিজকে ৰাণী লক্ষ্মীবাঈ বুলি ভাবিছে, তেন্তে বিবেক অবেৰয়েই মোডী৷”-প্ৰকাশ ৰাজ

দ্য ষ্টেটমেন্ট : বলীউডৰ অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজ ছচিয়েল মিডিয়াত খুব সক্ৰিয় হৈ থাকে ৷ প্ৰকাশ ৰাজে যিকোনো ইছ্যুক লৈ ছচিয়েল মিডিয়াত নিজৰ মত পোষণ কৰি আহিছে ৷ আজি এক টুইটযোগে প্ৰকাশ ৰাজে কংগনা ৰাণাৱট আৰু মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মাজত চলি থকা বিবাদ সম্পৰ্কে নিজৰ মতামত ব্যক্ত কৰিছে ৷

প্ৰকাশ ৰাজে কংগনাক উদ্দেশ্যি এটা মিম শ্বেয়াৰ কৰিছে ৷ তেওঁ লিখিছে – “যদি এখন চিনেমা নিৰ্মাণ কৰিয়ে কংগনাই নিজক ৰাণী লক্ষ্মীবাঈ বুলি ভাবে তেন্তে সেই হিচাপত দীপিকা পাডুকোণ পদ্মাৱতী, ঋত্বিক ৰোশন আকবৰ, শ্বাহৰুখ খান অশোক, অজয় দেৱগণ ভগত সিং, আমিৰ খান মংগল পাণ্ডে আৰু বিবেক অবেৰয় নৰেন্দ্ৰ মোডী হ’ব লাগে ৷” প্ৰকাশ ৰাজৰ এই টুইটৰ পিছতে বিভিন্নজনে প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছে ৷

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.