Support Free Journalism
  Breaking News
এইগৰাকী আইতাৰ ৰেচিপি আঁকোৱালি ল'লে দৰ্শকে, Youtubeৰ পৰা লাভ কৰিলে Silver Button!-১৮ খন জিলাৰ চৰকাৰী চিকিৎসালয়ত ICU নাই ,স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী নামৰ প্ৰাণীটোৱে কি কাম কৰে-ৰবীশ কুমাৰ-বিজেপিৰ বাবে মূল্যবৃদ্ধি আগতে 'ডাইনী' আছিল আৰু এতিয়া 'বৌয়েক' হৈ গ'ল নেকি?-তেজস্বী যাদৱ-পুলৱামা: ৰাজনৈতিক লাভ উঠাবলৈ চেষ্টা কৰা লোকৰ মুখা খোল খাই গ'ল-প্ৰধানমন্ত্ৰী-তুৰ্কী আৰু গ্ৰীচত হোৱা শক্তিশালী ভূমিকম্পত ২২ জন লোকৰ মৃত্যু, ভূমিকম্পৰ প্ৰাৱল্য আছিল ৭.০-আমাক ভোট দিয়ক,শংকৰদেৱ কলাক্ষেত্ৰৰ আৰ্হিত আজান পীৰ কলাক্ষেত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিম: বিজেপি-ধোঁৱা চাঙত বিজেপি চৰকাৰৰ জাতি-মাটি-ভেটী, বহিৰাগতক গটালে ৫০ বিঘা কৃষি ভূমি-"গোটেই পৃথিৱীৰ ৱাশ্বিং পাউডাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেও কমলনাথে দাগ মচিব নোৱাৰে৷"-শিৱৰাজ সিং চৌহান-চৌদি আৰৱৰ নতুন নোট- জন্মু-কাশ্মীৰ আৰু লাডাখক ভাৰতৰ অংশ হিচাপে নেদেখুৱালে-২০২০ৰ আমেৰিকাৰ ৰাষ্ট্ৰপতি নিৰ্বাচন হ'ব ইতিহাসৰ আটাইতকৈ খৰচী নিৰ্বাচন: কিমান টকা খৰচ হ'ব?

“কংগনাই যদি নিজকে ৰাণী লক্ষ্মীবাঈ বুলি ভাবিছে, তেন্তে বিবেক অবেৰয়েই মোডী৷”-প্ৰকাশ ৰাজ

দ্য ষ্টেটমেন্ট : বলীউডৰ অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজ ছচিয়েল মিডিয়াত খুব সক্ৰিয় হৈ থাকে ৷ প্ৰকাশ ৰাজে যিকোনো ইছ্যুক লৈ ছচিয়েল মিডিয়াত নিজৰ মত পোষণ কৰি আহিছে ৷ আজি এক টুইটযোগে প্ৰকাশ ৰাজে কংগনা ৰাণাৱট আৰু মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মাজত চলি থকা বিবাদ সম্পৰ্কে নিজৰ মতামত ব্যক্ত কৰিছে ৷

প্ৰকাশ ৰাজে কংগনাক উদ্দেশ্যি এটা মিম শ্বেয়াৰ কৰিছে ৷ তেওঁ লিখিছে – “যদি এখন চিনেমা নিৰ্মাণ কৰিয়ে কংগনাই নিজক ৰাণী লক্ষ্মীবাঈ বুলি ভাবে তেন্তে সেই হিচাপত দীপিকা পাডুকোণ পদ্মাৱতী, ঋত্বিক ৰোশন আকবৰ, শ্বাহৰুখ খান অশোক, অজয় দেৱগণ ভগত সিং, আমিৰ খান মংগল পাণ্ডে আৰু বিবেক অবেৰয় নৰেন্দ্ৰ মোডী হ’ব লাগে ৷” প্ৰকাশ ৰাজৰ এই টুইটৰ পিছতে বিভিন্নজনে প্ৰতিক্ৰিয়া ব্যক্ত কৰিছে ৷

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.