Support Free Journalism
  Breaking News
এইগৰাকী আইতাৰ ৰেচিপি আঁকোৱালি ল'লে দৰ্শকে, Youtubeৰ পৰা লাভ কৰিলে Silver Button!-১৮ খন জিলাৰ চৰকাৰী চিকিৎসালয়ত ICU নাই ,স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী নামৰ প্ৰাণীটোৱে কি কাম কৰে-ৰবীশ কুমাৰ-বিজেপিৰ বাবে মূল্যবৃদ্ধি আগতে 'ডাইনী' আছিল আৰু এতিয়া 'বৌয়েক' হৈ গ'ল নেকি?-তেজস্বী যাদৱ-পুলৱামা: ৰাজনৈতিক লাভ উঠাবলৈ চেষ্টা কৰা লোকৰ মুখা খোল খাই গ'ল-প্ৰধানমন্ত্ৰী-তুৰ্কী আৰু গ্ৰীচত হোৱা শক্তিশালী ভূমিকম্পত ২২ জন লোকৰ মৃত্যু, ভূমিকম্পৰ প্ৰাৱল্য আছিল ৭.০-আমাক ভোট দিয়ক,শংকৰদেৱ কলাক্ষেত্ৰৰ আৰ্হিত আজান পীৰ কলাক্ষেত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিম: বিজেপি-ধোঁৱা চাঙত বিজেপি চৰকাৰৰ জাতি-মাটি-ভেটী, বহিৰাগতক গটালে ৫০ বিঘা কৃষি ভূমি-"গোটেই পৃথিৱীৰ ৱাশ্বিং পাউডাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেও কমলনাথে দাগ মচিব নোৱাৰে৷"-শিৱৰাজ সিং চৌহান-চৌদি আৰৱৰ নতুন নোট- জন্মু-কাশ্মীৰ আৰু লাডাখক ভাৰতৰ অংশ হিচাপে নেদেখুৱালে-২০২০ৰ আমেৰিকাৰ ৰাষ্ট্ৰপতি নিৰ্বাচন হ'ব ইতিহাসৰ আটাইতকৈ খৰচী নিৰ্বাচন: কিমান টকা খৰচ হ'ব?

প্ৰকাশ ৰাজে কংগনা ৰাণাৱট আৰু প্ৰৱাসী শ্ৰমিকৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিলে লিখিলে: নতুন ভাৰত

দ্য ষ্টেটমেন্ট : অভিনেত্ৰী কংগনা ৰাণাৱট আৰু মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মাজত চলি থকা তর্ক বিতৰ্কৰ মাজতে কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰে কংগনাক Y কেটেগৰীৰ সুৰক্ষা প্ৰদান কৰিছে। বুধবাৰে বোম্বে পৌৰ নিগমে  মুম্বাইৰ বান্দ্ৰাত থকা তেওঁৰ কাৰ্যালয়ত অবৈধভাৱে নিৰ্মাণ কাৰ্য চলোৱাৰ কথা অভিযোগ উত্থাপন কৰি কাৰ্যালয়ৰ কিছু অংশ ভাঙি পেলাইছে যদিও ইতিমধ্যে বোম্বে উচ্চ ন্যায়ালয়ে সেই কামত স্থগিতাদেশ জাৰি কৰিছে। কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰে কংগনাক Y কেটেগৰী সুৰক্ষা প্ৰদান কৰাৰ পাছতেই ছচিয়েল মিডিয়াত কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰ আৰু কংগনাক সমালোচনা কৰিছে।
এই বিষয়ত দক্ষিণ ভাৰতৰ অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজৰ এটা টুইট ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছে।  কংগনাক সুৰক্ষা কৰ্মীয়ে আগুৰি ৰখা এখন ফটো আৰু লকডাউনৰ সময়ত ৰাজপথে  দি গৈ থকা প্ৰৱাসী শ্ৰমিকৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰি  প্ৰকাশ ৰাজে লিখে “হয়…নতুন ভাৰত #সুধিছোহে মাত্ৰ”। 

দক্ষিণ ভাৰতৰ অভিনেতা প্ৰকাশ ৰাজে দেশৰ বিভিন্ন সমস্যাৰ ক্ষেত্ৰত মাত মাতি আহিছে আৰু এই টুইটৰ পাছত বহু লোকে তেওঁক সমৰ্থন কৰিছে। 

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.