Support Free Journalism
  Breaking News
আলফা স্বাধীনৰ পত্ৰৰ পিছতেই টাটা টীৰ সিদ্ধান্ত: কৰ্পৰেট কাৰ্যালয় কলকতালৈ স্থানান্তৰ নহয়-গামোচা লোৱা নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে পাহৰিলে বিহু: ১৪ এপ্ৰিলত আম্বেদকাৰ জয়ন্তীৰ নামত বন্ধ, ১৫ এপ্ৰিলত বিহুৰ বন্ধ নাই-কোভিড'ৰ নীতি নিৰ্দেশনা উলংঘা কৰাৰ বাবে আৰক্ষীয়ে জৰিমনা বিহিলে দেশৰেই প্ৰধানমন্ত্ৰীক-কৰ'ণাৰ সময়ত বিহু পাতিবলৈ এইবাৰ আয়োজকে কি কি নিয়ম পালন কৰিব লাগিব?-টাটা টীক আলফা স্বাধীনৰ ভাবুকি: সকলো প্ৰশাসনিক কাৰ্যালয় অসমলৈ স্থানান্তৰ কৰি থলুৱা নিবনুৱাক চাকৰি দিয়ক-এফালে কৰ'ণা,আনফালে মূল্যবৃদ্ধি: মিঠাতেলৰ দাম বাঢ়িল ৪০-৪৫ টকা,ব্ৰইলাৰত ১০০, লোকেল মুৰ্গীত ১৩০ টকা-এখন ভৰিৰে মই বংগত জয়লাভ কৰিম আৰু দুখন ভৰিৰে দিল্লীতো জয়লাভ কৰিম:মমতা-চট্টিছগড়ত নক্সালবাদীৰ ভয়ংকৰ আক্ৰমণত শ্বহীদ দুজনকৈ অসমীয়া বীৰ জোৱান-সোনোৱালে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাক গামোচা পিন্ধাই মুখ্যমন্ত্ৰী পদৰ প্ৰাৰ্থী হিচাপে শুভেচ্ছা জনালে নেকি?-যিসকলে মাস্ক পিন্ধাক লৈ কৰা মোৰ মন্তব্যক উপলুঙা কৰিছে, তেওঁলোক অসমলৈ আহিব লাগে: কিয় কলে হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাই

ছাত্ৰই মুখ্যমন্ত্ৰীৰ সন্মুখত আঁঠুকঢ়াৰ ফটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছতে আৰম্ভ হৈছে বিতৰ্কৰ

দ্য ষ্টেটমেন্ট : ২৬ ফেব্ৰুৱাৰীত মণিপুৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী এন বীৰেণ সিঙে ইতিহাস সৃষ্টি কৰি মণিপুৰৰ সকলো জাতি ধৰ্মৰ লোকক ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে একগোট কৰাৰ সময়তে আন এটা ইতিহাসৰ সৃষ্টি কৰিলে। 

মণিপুৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী এন বীৰেণ সিঙে ফেচবুকৰ জৰিয়তে শ্বেয়াৰ কৰা এখন ফটোত বিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰই আঁঠুকাঢ়ি, মাটিত মূৰ লগাই  মুখ্যমন্ত্ৰীজনক আদৰণি জনোৱাৰ দৃশ্য দেখা গৈছিল। সেই ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হোৱাৰ পিছতে বহু লোকে মণিপুৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী এন বীৰেণ সিঙক সমালোচনা কৰিছে। এজনে লিখিছে, “মুখ্যমন্ত্ৰী মহোদয়, যদি আপুনি এনেকুৱা ধৰণৰ সন্মান পাব বিচাৰে, তেতিয়াহলে থাইলেণ্ডলৈ গৈ ৰজা হওঁকগৈ, ভাৰতত নহয়। সকলোৰে এটা সীমা থাকে।” 

বহুলোকে এই বিষয়ত ছচিয়েল মিডিয়াত নিজৰ প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে। কি লিখিছে পঢ়ক:

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.