Support Free Journalism
  Breaking News
এইগৰাকী আইতাৰ ৰেচিপি আঁকোৱালি ল'লে দৰ্শকে, Youtubeৰ পৰা লাভ কৰিলে Silver Button!-১৮ খন জিলাৰ চৰকাৰী চিকিৎসালয়ত ICU নাই ,স্বাস্থ্যমন্ত্ৰী নামৰ প্ৰাণীটোৱে কি কাম কৰে-ৰবীশ কুমাৰ-বিজেপিৰ বাবে মূল্যবৃদ্ধি আগতে 'ডাইনী' আছিল আৰু এতিয়া 'বৌয়েক' হৈ গ'ল নেকি?-তেজস্বী যাদৱ-পুলৱামা: ৰাজনৈতিক লাভ উঠাবলৈ চেষ্টা কৰা লোকৰ মুখা খোল খাই গ'ল-প্ৰধানমন্ত্ৰী-তুৰ্কী আৰু গ্ৰীচত হোৱা শক্তিশালী ভূমিকম্পত ২২ জন লোকৰ মৃত্যু, ভূমিকম্পৰ প্ৰাৱল্য আছিল ৭.০-আমাক ভোট দিয়ক,শংকৰদেৱ কলাক্ষেত্ৰৰ আৰ্হিত আজান পীৰ কলাক্ষেত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিম: বিজেপি-ধোঁৱা চাঙত বিজেপি চৰকাৰৰ জাতি-মাটি-ভেটী, বহিৰাগতক গটালে ৫০ বিঘা কৃষি ভূমি-"গোটেই পৃথিৱীৰ ৱাশ্বিং পাউডাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেও কমলনাথে দাগ মচিব নোৱাৰে৷"-শিৱৰাজ সিং চৌহান-চৌদি আৰৱৰ নতুন নোট- জন্মু-কাশ্মীৰ আৰু লাডাখক ভাৰতৰ অংশ হিচাপে নেদেখুৱালে-২০২০ৰ আমেৰিকাৰ ৰাষ্ট্ৰপতি নিৰ্বাচন হ'ব ইতিহাসৰ আটাইতকৈ খৰচী নিৰ্বাচন: কিমান টকা খৰচ হ'ব?

আমেৰিকা: উপ-ৰাষ্ট্ৰপতিৰ বাবে কমলা হেৰিছক কিয় প্ৰক্ষেপ কৰিলে ডেম’ক্ৰেটিক পাৰ্টীয়ে?

দ্য ষ্টেটমেন্ট : আমেৰিকাৰ ৰাষ্ট্ৰপতি নিৰ্বাচনত ডেমোক্ৰেটিক পাৰ্টীৰ প্ৰাৰ্থী জো বাইডেনৰ সহযোগী অৰ্থাৎ উপ ৰাষ্ট্ৰপতিৰ বাবে কোনে প্ৰতিদ্বন্দ্বিতা কৰিব, তাকে লৈ কেইদিনমানৰ পৰা চৰ্চা চলি আছিল ৷ শেষত এই অপেক্ষাৰ অন্ত পৰিল ৷ ডেমোক্ৰেটিক দলৰ উপ ৰাষ্ট্ৰপতি পদৰ প্ৰাৰ্থী হিচাপে ঘোষণা কৰা হ’ল কমলা হেৰিছৰ নাম ৷ কেলিফোৰ্ণিয়াৰ সাংসদ কমলা হেৰিছ জামাইকা আৰু ভাৰতীয় মূলৰ প্ৰথমগৰাকী আমেৰিকান মহিলা যিয়ে এটা ডাঙৰ পদবীৰ কাৰণে নিৰ্বাচনত প্ৰতিদ্বন্দিতা আগবঢ়াইছে ৷ চাওঁক এই ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট-

?আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.