Support Free Journalism
  Breaking News
প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে অসম-কেৰালালৈ গৈ আছে, কৃষকক সাক্ষাৎ কৰিবলৈহে সময় নাই: চিদাম্বৰম-'বংগই কেৱল নিজৰ কন্যাক বিচাৰে, ২ মে'ত মোৰ পুৰণা টুইট উলিয়াই ল'ব': প্ৰশান্ত কিশোৰ-পশ্চিমবংগত ৮টা পৰ্য্যায়ত নিৰ্বাচন- কিয় অসন্তুষ্ট মমতা বেনাৰ্জী?-প্ৰহাৰ-পলাতক-পুৰস্কাৰ-গ্ৰেপ্তাৰ: আৰক্ষীক প্ৰহাৰ কৰা বিজেপি নেত্ৰী দীপাঞ্জলি কাকতিক গ্ৰেপ্তাৰ-"শৈশৱৰ সপোন আজি বাস্তৱত পৰিণত হ'ল"- অসম আৰক্ষীৰ উপ-অধীক্ষক হিমা দাস-অসমৰ ব্ৰাহ্মণ-পুৰোহিত নহয়, বাহিৰৰ পৰা অহা শ-শ পূজাৰীয়েহে অসমত অনুষ্ঠিত কৰে মহাযজ্ঞ-জলসিঞ্চন বিভাগে বাতিল কৰিলে ২৪৬টা কণিষ্ঠ সহায়ক পদৰ পৰীক্ষা: ভবেশ কলিতাৰ ঘোষণা-অসমক আন্দোলন,হিংসাৰ বাবেহে জানিছিল, কিন্তু এতিয়া বিকাশৰ সূচনা হৈছে: অমিত শ্বাহ-'মোদী দংগাবাজ,ট্ৰাম্পতকৈও বেয়া সময়ে মোদীৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে'-মমতা-এমাহ ধৰি ICUত ৰখা ৰোগীৰ মৃত্যুক লৈ পুনৰ বিতৰ্কত GNRC: ছচিয়েল মিডিয়াত সকলো কথা লিখিলে আত্মীয়ই

বলীউডত ড্ৰাগছ- এইবাৰ অভিনেতা অৰ্জুন ৰামপালৰ ঘৰত নাৰ্কটিক্স কন্ট্ৰল ব্যুৰোৰ অভিযান

দ্য ষ্টেটমেন্ট : সোমবাৰে পুৱা নাৰ্কটিক্স কন্ট্ৰল ব্যুৰোৱে অভিনেতা অৰ্জুন ৰামপালৰ মুম্বাইস্থিত গৃহত অভিযান চলায়৷ ৰাতিপুৱাই অৰ্জুন ৰামপালৰ ঘৰত উপস্থিত হৈ নাৰ্কটিক্স কন্ট্ৰল ব্যুৰোৰ বিষয়াই তালাচী চলায় আৰু প্ৰতিটো কোঠা তন্ন-তন্নকৈ পৰীক্ষা কৰে৷ প্ৰকাশিত খবৰমতে, অৰ্জুন ৰামপালৰ ব্যক্তিগত ড্ৰাইভাৰজনক ইতিমধ্যে নাৰ্কটিক্স কন্ট্ৰল ব্যুৰোৱে আটক কৰিছে৷

বলীউডত চলি থকা ড্ৰাগছৰ সৰৱৰাহক লৈ নাৰ্কটিক্স কন্ট্ৰল ব্যুৰোৱে যোৱা কেইবাদিনৰ পৰা তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে৷ উক্ত অভিযোগত ইতিমধ্যে ৰিয়া চক্ৰৱৰ্তীয়ে কাৰাবাসো খাটিছে৷ ইয়াৰ আগতে দীপিকা পাডুকোণ, ছাৰা আলী খান আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰলৈও NCBয়ে চমন জাৰি কৰিছিল৷

দৈনিক ভাস্কৰৰ এক ৰিপোৰ্টমতে, A, D আৰু S আখৰেৰে নাম থকা তিনিগৰাকী খ্যাতনামা বলীউড অভিনেতাৰ নাম ড্ৰাগছ সৰৱৰাহৰ সৈতে সাঙুৰ খাইছে৷ সেই তিনিওগৰাকী অভিনেতা ক্ৰমে অৰ্জুন ৰামপাল, দিন’ মাৰিয়া আৰু শ্বাহৰুখ খান৷ দেওবাৰে বলীউডৰ প্ৰযোজক ফিৰোজ নদীয়াদৱালাৰ পত্নী শ্বাবানা চায়েদক NCBয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ দেওবাৰে NCBয়ে ফিৰোজ নদীয়াদৱালাৰ ঘৰত অভিযান চলাই ১০ গ্ৰাম গাঞ্জা, তিনিটা মোবাইল ফোন জব্দ কৰে৷

📣আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে। ইয়াত ক্লিক কৰি আপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবে ইয়াত ক্লিক কৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.