Support Free Journalism
  Breaking News
"শৈশৱৰ সপোন আজি বাস্তৱত পৰিণত হ'ল"- অসম আৰক্ষীৰ উপ-অধীক্ষক হিমা দাস-অসমৰ ব্ৰাহ্মণ-পুৰোহিত নহয়, বাহিৰৰ পৰা অহা শ-শ পূজাৰীয়েহে অসমত অনুষ্ঠিত কৰে মহাযজ্ঞ-জলসিঞ্চন বিভাগে বাতিল কৰিলে ২৪৬টা কণিষ্ঠ সহায়ক পদৰ পৰীক্ষা: ভবেশ কলিতাৰ ঘোষণা-অসমক আন্দোলন,হিংসাৰ বাবেহে জানিছিল, কিন্তু এতিয়া বিকাশৰ সূচনা হৈছে: অমিত শ্বাহ-'মোদী দংগাবাজ,ট্ৰাম্পতকৈও বেয়া সময়ে মোদীৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে'-মমতা-এমাহ ধৰি ICUত ৰখা ৰোগীৰ মৃত্যুক লৈ পুনৰ বিতৰ্কত GNRC: ছচিয়েল মিডিয়াত সকলো কথা লিখিলে আত্মীয়ই-ৰাজ্যৰ ১১৯ জন বিধায়কৰ ভিতৰত ৪৪ শতাংশৰ শিক্ষাগত অৰ্হতা ৫মৰ পৰা ১২শ শ্ৰেণীৰ ভিতৰত-দুমুখীয়া চৰকাৰ:আৰক্ষীক প্ৰহাৰ কৰি পলাতক বিজেপি নেত্ৰী দীপাঞ্জলি কাকতিক বিজেপিৰ পুৰস্কাৰ-ল'ৰা ছোৱালীক মাক দেউতাকে মৰম কৰাৰ দৰে মোদীজীয়ে আমাক মৰম কৰিছে: সোণোৱাল-হৌশংগাবাদ জিলাৰ নাম সলনি কৰিলে নিবনুৱা সমস্যাৰ অন্ত পৰিব নেকি?-দিগ্বিজয় সিং

ইছ্যু হ’ব লাগে চাকৰি, জনসাধাৰণৰ সমস্যা। ইছ্যু হৈছে ৰাজীৱ ভৱনৰ মাংস!

VIDEO: অসমত ২০২১ত বিধানসভাৰ নিৰ্বাচন অনুষ্ঠিত হ’ব। নিৰ্বাচনত ইছ্যু কি হ’বলৈ গৈ আছে নিশ্চয় আপোনালোকে গম পাইছেই। ৰাজীৱ ভৱনত কি মাংস খাব? বদৰউদ্দিন আজমল আদিৰ কথা BJPয়ে কৈ আছে মানেই,  নিৰ্বাচনৰ ইছ্যু কি হ’বলৈ গৈ আছে, সেই কথা স্পষ্ট হৈছে। বৰ্তমান সময়ত অসমৰ নিবনুৱাক চাকৰি লাগে, বন্ধ হৈ যোৱা ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবলৈ চৰকাৰৰ সহায় লাগে। ভাল চৰকাৰী বিদ্যালয় লাগে, মহাবিদ্যালয় লাগে, কিন্তু নিৰ্বাচনী ইছ্যু কি হ’বলৈ গৈ আছে, ৰাজীৱ ভৱনত কি মাংস খাব? 

?আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে।ইয়াত ক্লিক কৰিআপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবেইয়াত ক্লিককৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.