Support Free Journalism
  Breaking News
"শৈশৱৰ সপোন আজি বাস্তৱত পৰিণত হ'ল"- অসম আৰক্ষীৰ উপ-অধীক্ষক হিমা দাস-অসমৰ ব্ৰাহ্মণ-পুৰোহিত নহয়, বাহিৰৰ পৰা অহা শ-শ পূজাৰীয়েহে অসমত অনুষ্ঠিত কৰে মহাযজ্ঞ-জলসিঞ্চন বিভাগে বাতিল কৰিলে ২৪৬টা কণিষ্ঠ সহায়ক পদৰ পৰীক্ষা: ভবেশ কলিতাৰ ঘোষণা-অসমক আন্দোলন,হিংসাৰ বাবেহে জানিছিল, কিন্তু এতিয়া বিকাশৰ সূচনা হৈছে: অমিত শ্বাহ-'মোদী দংগাবাজ,ট্ৰাম্পতকৈও বেয়া সময়ে মোদীৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে'-মমতা-এমাহ ধৰি ICUত ৰখা ৰোগীৰ মৃত্যুক লৈ পুনৰ বিতৰ্কত GNRC: ছচিয়েল মিডিয়াত সকলো কথা লিখিলে আত্মীয়ই-ৰাজ্যৰ ১১৯ জন বিধায়কৰ ভিতৰত ৪৪ শতাংশৰ শিক্ষাগত অৰ্হতা ৫মৰ পৰা ১২শ শ্ৰেণীৰ ভিতৰত-দুমুখীয়া চৰকাৰ:আৰক্ষীক প্ৰহাৰ কৰি পলাতক বিজেপি নেত্ৰী দীপাঞ্জলি কাকতিক বিজেপিৰ পুৰস্কাৰ-ল'ৰা ছোৱালীক মাক দেউতাকে মৰম কৰাৰ দৰে মোদীজীয়ে আমাক মৰম কৰিছে: সোণোৱাল-হৌশংগাবাদ জিলাৰ নাম সলনি কৰিলে নিবনুৱা সমস্যাৰ অন্ত পৰিব নেকি?-দিগ্বিজয় সিং

ঋণত ডুবি থকা অনিল আম্বানিক চৰকাৰে কিয় ৩০ হাজাৰ কোটি টকাৰ ঠিকা প্ৰদান কৰিলে?

ভিডিঅ’: মুকেশ আম্বানি আৰু অনিল আম্বানি- ভাৰতৰ দুজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তি। মুকেশ আম্বানি যদিও দিনক দিনে শক্তিশালী হৈ গৈ আছে, কিন্ত তাৰ বিপৰীতে অনিল আম্বানীৰ শক্তি দিনক দিনে হ্ৰাস পাই আহিছে। আজি কিছু দিনৰ আগতে ব্যক্তিগত খণ্ডৰ বেংক য়েছ বেংকে, বেংকক দিবলৈ থকা ২,৮৯২ কোটি লাভ নকৰাৰ পাছত অনিল ধীৰুভাই আম্বানী গ্ৰুপৰ মুখ্য কাৰ্যালয় নিজৰ অধীনলৈ আনিছে। বেংকৰ ঋণ ঘূৰাই দিব নোৱাৰা অনিল আম্বানীক কিয় ৩০ হাজাৰ কোটিৰ ঠিকা প্ৰদান কৰা হ’ল? কিয় সেই কনট্ৰেক্ট হিন্দুস্তান এৰোনোটিকছ্ লিমিটেডক দিয়া নহ’ল? চাওঁক আমাৰ এক বিস্তৃত প্ৰতিবেদন-

?আমি ভাবো যে আপুনি আমাৰ ৰিপোৰ্ট পঢ়ি ভাল পাইছে।ইয়াত ক্লিক কৰিআপুনি আমাক ফেচবুকত ‘লাইক‘ কৰিব পাৰে। আমাৰ ভিডিঅ’ ৰিপোৰ্ট চাবলৈ ইউটিউবত আমাক ‘চাবস্ক্ৰাইব’কৰক, তাৰবাবেইয়াত ক্লিককৰিব পাৰে।

Get real time updates directly on you device, subscribe now.